Napíšte nám svoju otázku a odpovieme vám hneď ako budeme môcť. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Ashtanga yoga

Ashtanga yoga

maya novakova

power yoga1.jpg

Ashtanga yoga

každý deň Po - Pia 7:00 - 9:00

fyzicky náročnejšia forma jogy s využitím dychu ujjayi s Matejom Mlčúchom

ashtanga je silová a dynamická, ale môžu prísť aj začiatočníci. Matej sa naplno venuje každému začiatočníkovi až pokým sa z neho nestane samostatná jednotka :)

Ashtanga joga je ucelená séria na seba nadväzujúcich pozícií (asán).V jednotlivých pozíciách je krátka výdrž a opäť nasleduje dynamický a fyzicky náročný prechod (vinyasa) do ďaľšej pozície. Je to veľmi vyhľadávaná forma cvičenia ale vhodnejšia pre fyzicky zdatnejších.

V plejs je malý priestor, vďaka ktorému vás má učiteľ Matej pod dohľadom, ako cvičíte a môžete byť každou hodinou sebaistejší v cvičení, až sa raz stanete samostatní a Matejovu pomoc už nebudete potrebovať :) cieľom je, aby ste si vytvorili vlastnú jogovú prax bez prítomnosti učiteľa.

KEDY::
Pondelok - Piatok :: 7:00 - 9:00
Štvrtok :: 6:00 - 8:00

PRIHLASOVANIE:: netreba sa prihlasovať, stačí prísť a počkať pred bránou, o 7:00 si vás matej vydzvihne, potom už sa nebude dať dostať na hodinu

CENA:: 7e za 120min
 

 

matej mlcuch.jpg

MATEJ MLČÚCH 

Maťo sa v mladosti venoval bojovým umeniam a zľahka sa stretol aj s jógou. No až po rokoch, keď mal zdravotné problémy súvisiace so zamestnaním (20 rokov v IT), začal praktikovať fyzickú časť jógy, ásany, ako náhradu za rehabilitáciu. Bol to práve systém podľa B.K.S. Iyengara, výrazne terapeuticky zameraný, kde získal prvé základy správnej a bezpečnej techniky ásan pod vedením Janky Bahúlovej. Neskôr začal študovať Ashtanga jógu, najprv pod vedením Janky Dúžikovej a následne pravidelne v Indii, hlavne pod vedením Vijaya Kumara a B.N.S. Iyengara. To už sa stala jóga súčasťou jeho života, ďaleko presahujúc iba fyzické cvičenie. Maťo naďalej intenzívne študuje jógovú filozofiu, pranayamu, tradičné jógové texty, ako aj ďalšie oblasti jógy. Taktiež si rozširuje vzdelanie v oblasti anatómie, masážnych techník a terapie. Má skúsenosti s prácou so zraneniami a k študentom pristupuje ku každému maximálne individuálne. V prvom rade sa zameriava na základné chyby a návyky, aby nevznikali zranenia, a vedie študentov k hlbokému synchronizovanému dychu a meditácii v pohybe.