Napíšte nám svoju otázku a odpovieme vám hneď ako budeme môcť. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Lektori

Daniela Dvorská

maya novakova

DANIELA DVORSKÁ

magistra fyzioterapie s láskou k tancu a freedivingu

Daniela má 5 ročnú prax fyzioterapeutky na neurologickej klinike, tiež získala skúsenosti aj na ostatných oddeleniach :: chirurgii a traumatológii, geriatrii, psychiatrii, internom oddelení. Nakoniec prešla zo štátnej do súkromnej ambulancie so zameraním na ortopédiu a športovú traumatológiu. Aktuálne na voľnej nohe v Plejs :)

Špecializuje sa na diagnostiku, prevenciu a terapiu funkčných pohybových porúch pohybového aparátu (odstránanie svalových dysbalancií, úpravu pohybových stereotypov, ovplyvňovanie kĺbnych blokád) pomáha upravovať dýchacie zlozvyky. Inšpiráciou pre ňu sú Eva Janíková a profesor Kolář s konceptom Dynamickej Neuromuskulárnej stabilizácie.

Vo voľnom čase sa Daniela venuje súčasnému tancu, kde experimentuje s pohybovým vyjadrovaním emócií a tiež praktizuje Astanga jogu, ktorá v nej rozvíja silu, pružnosť a dynamiku pohybu a mentálnu rovnováhu. V poslednej dobe začala objavovať nový svet pod hladinou s pomocou potápania na nádych - Freediving.

“Dýchanie a prvý nádych je naším prvým autonómnym činom po narodení a sprevádza nás celým životom. Dýchanie dokáže meniť celkové fungovanie nášho tela.” Daniela

Metodiky ktoré Daniela používa ::

  • Diagnostika a terapia funkčných pohybových porúch - Eva Janíková
  • Dynamická Neuromuskulárna stabilizácia - prof. Pavel Kolář ( časti A, B, C )
  • Kinezio Taping
  • Foam Rolling
  • SM system
  • Mobilizácie