Napíšte nám svoju otázku a odpovieme vám hneď ako budeme môcť. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

myofascial release yin yoga

Yin Yoga

myofascial release yin yoga

maya novakova

YIN YOGA MYOFASCIAL RELEASE (MYOYIN)

ide o prepojenie MYOFASCIALNEJ MASAŽE a YIN YOGY s cieľom stať sa sám sebe masérom za pomoci myofasciálnych pomôcok

MYOFACIALNE UVOĽNENIE je alternatívna masážna terapia, ktorá sa zameriava na elimináciu svalovej imobility a uvoľnenie svalov a fascií (biele tkanivá v tele) čím dochádza k zlepšeniu cirkulácie krvi a lymfy, následne sa znižujú bolesti a zvyšuje sa ohybnosť.
počas myofasciálneho uvoľňovania sa využívajú pomôcky, ktorými sa zvyšuje účinnosť uvoľnenia. následne zapojíme yin yoga asány, ktoré účinok pomôcok zvýraznia a napomôžu hlbšiemu uvoľneniu fascií.


FASCINUJÚCE FASCIE – vlákna väzivového tkaniva, tzv "biele pletivo", je všade v nás. Má niekoľko vrstiev, rozprestiera sa na povrchu tela (pod kožou), ale ide aj hlboko dovnútra tela ku orgánom. Fascia ako spojivové tkanivo je veľmi dôležitá a má veľa funkcií... napr. drží naše telo pohromade, pomáha pri pohybe, pomáha šíriť informácie v tele. Fascia je však veľmi citlivá, je v nej 80% nervových zakončení, to ona nám ohlasuje, ak máme v tele problém - "hlási to bolesťou alebo emóciou”. Ak sme dlhodobo v strese alebo na nás ide choroba, reaguje na to opäť fascia zatuhnutím a zápalmi.


PRE KOHO
je určená pre tých, čo majú s yin yogou skúsenosť a naučili sa láskavému prístupu k sebe, pretože na týchto hodinách pôjdeme aj do náročných yin yogových pozícií. cieľom je zintenzívniť prax yin yogy.

LEKTORKA maya nováková s láskou k meditácii

maya je certifikovaná lektorka hatha yogy, yin yogy (200h RYT, bali) a myofascial yin yogy 65h, berlin)  lektorka mindfullness v procese certifikácie MBSR (2018, berlin)

ORGANIZAČNE KURZ::

rozsah :: 8 stretnutí
datum konania :: UTOROK 16:30 - 18:00 :: 11. septembra - 13. novembra
počet ľudí :: 6
cena :: 120e
lektorka :: maya nováková

ORGANIZAČNE WORKSHOP ::

rozsah :: 4 hod
datum konania :: 18.augusta
počet ľudí :: 6
cena :: 40e
lektorka :: maya nováková